Hizmetlerimiz | Free Kuaför Güzellik Salonu | Cihangir | Beyoğlu | Taksim |

Güzellik Hizmetleri

Güzellik Hizmetleri

 • El & Ayak Parafin Bakımı

  30TL

  El Ayak Parafin Bakımı

  Parafin ;kokusuz ve renksiz mum türevi bir üründür. Cilde çok faydası vardır. El ayak parafin bakımı özellikle kışın, çok sık kullanılan  bakım türlerinden biridir. Haftada bir kez uygulaması el ve ayaklardaki ölü hücreleri yok eder ve cildi derinlemesine temizleyerek canlandırır.

  El ayak parafin bakımı öncesinde manikür ve pedikür yapıldıktan sonra yapılırsa daha iyi sonuç verir. Özel bir jeli sürülerek emilmesi sağlanır. Eritilerek hazırlanmış parafin, uygulanacak kaba konur. Kısa süre bekletilen parafinden çıkarıldıktan sonra, el ve ayakların üzerine streç geçirilir. Yaklaşık 10-15 dakika bekletildikten sonra parafin soyulmaya başlar. Ardından nemlendirici sürülerek parafin bakımı yapılmış olur. Cildin nem ve yağ kaybını giderdiği için çok tercih edilen bu işlemi, kuaförlerin uygulaması tercih edilmelidir.

 • Günlük Makyaj

  50TL

  Günlük Makyaj

  Makyaj ; kadınların daha güzel görünmek için en çok yaptığı bakımlardan biridir. Koşuşturmalı ev ve iş hayatından günlük hayatta kendine vakit ayıramayan kadınların cildi solgun ve cansız görünür. Bu cansız görüntüyü gidermek için günlük makyaj; hem doğal görünümü hem de kolay uygulanabilir olması ile oldukça avantajlıdır.

  Günlük makyaj, abartıdan uzak doğal ve canlı cilt görünüme sahip olmayı sağlar. Doğal görünüm sağlaması açısından kullanılan ürünün kalıcılığı ve akma yapmaması çok önemlidir. Ayrıca kaliteli makyaj ürünleri kullanmak kişilerin cilt sağlığını korur ve yüzde daha iyi pigmentasyon sağlar. Başarılı bir günlük makyaj uygulaması için kendinizi emin ellere ve kaliteli ürünlere emanet etmelisiniz.

 • Profesyonel Makyaj

  120TL

  Profesyonel Makyaj

  Profesyonel makyaj; uzman kişiler tarafından, kaliteli ürünlerle, kişinin yüz hatlarının özelliklerine göre yapılan makyajdır. Özellikle, özel günlerde her kadın güzel görünmek ister. Güzel görünmenin en önemli durağı ise; makyajdır. Makyaj ile kişi oldukça çekici ve güzel görünebilir. Herkes makyaj yapabilir ancak herkes profesyonel makyaj yapamaz. 

  Profesyonel makyaj yapacak kişinin, makyajı yapılacak kişinin anatomik hatlarını iyi bilmesi, göz önüne çıkarılabilecek güzel hatlarını ön plana, istenmeyen kusurlarını da arka plana atmayı bilmelidir. Diğer bir önemli nokta ise; kaliteli ürünler kullanmalıdır. Çünkü cilt sağlığını, tehlikeye atacak ürünler çok zararlıdır. Bu yüzden profesyonel makyaj yapacak kişinin deneyimli ve güvenilir olması çok önemlidir.

 • Kaş Alımı

  20TL

  Kaş Alımı

  Kaşlar yüzünüzün şeklini belirleyen, en önemli noktalardan biridir. Yüzünüzü çevreler, görüntünüzü dengeler ve ifadenizi belirler. Yüze uygun olmayan bir kaş tipi, yüzünüzü gergin ve soğuk gösterebildiği gibi yüzünüze uygun olan kaş tipi ise, yumuşak ve sakin bir görüntü sağlayabilir. Kaşınızın görüntüsünün güzel ve doğal durması, gözün çekici ve etkileyici görünmesini de sağlar. Bu yüzden kaş alımı oldukça önemlidir. 

  Günümüzde kalın ve doğal kavisli kaslar tercih ediliyor.  Çünkü bu tarz kaş şekli ;  yüzde fazla makyaj istemez. Her yüz tipine göre farklı kaş şekli uyum sağlar. Yaygın kaş seçimi, kalkık kaş seçimi, oval kaş seçimi gibi kaş alımı şekilleri vardır. Bunu sizin kaşınızı alacak kişinin, yüz tipinize göre belirleyerek kaş şeklinizi oluşturması gerekir. Bu yüzden kaş alımı,  çok titizlikle yapılmalı ve deneyimli kişileri seçerek kaşlarınızı emanet etmelisiniz.

 • Komple Ağda

  100TL

  Ağda

  İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yöntemlerinden bir tanesi Sir ağda uygulamasıdır. Sir ağda uygulaması, tüylenme sorununa çözüm olduğu gibi uzun süren bir temizlik sağlar. Düzenli kullanım sonrasında tüylerde ciddi azalma sağlar diğer temizlik yöntemlerindeki gibi kaşıntı ve cilt tahrişi yapmaz. 

  Kısa sürede tüyleri temizleyebilen Sir ağda bant şeklinde ya da aparat sayesinde sürülerek kullanıma hazır hale gelir.  Bu yönüyle de oldukça pratiktir. Batık yapma ihtimali yoktur, uzun süre tüylenme olmaz ve kıl köklerini beslemez. Alt ve üst bacak, koltuk altı, bikini, kol, göbek, sırt, bıyık, çene gibi her türlü istenmeyen bölgede Sir ağda uygulaması yapılabilir. Duş gerektirmediği bir çok kadın vücut temizliği için kuaförleri tercih eder.

 • Manikür

  50TL

  Manikür

  Tırnak bakımına önem veren tüm kadınların vazgeçilmezi manikür bakımıdır.Manikür ellerimizin güzelliğini ortaya çıkaran en önemli bakımlardan biridir. Free kuaförde manikür bakımı için, size profesyonel eller hizmet verir.

  Bakımlı eller her zaman temiz ve dikkat çekicidir. Profesyonel manikür uygulaması ile bakımlı bir görünüm elde edebilirsiniz. İstediğiniz renk oje sürdürebilir veya muhteşem bir french bakımı yaptırabilirsiniz. Manikür bakımında genel olarak; cildi yumuşatma, tırnak derisine geriye etme, tırnak diplerindeki ölü derileri alma, tırnak kenarlarındaki etleri temizleme, tırnakları törpüleme, tırnaklara şekil verme, parlatma, cilalama, oje sürme ve el masajı gibi uygulamalar yapılır. Manikür uygulaması, ortalama 30 dakikalık bir işlemdir. En az 20 günde bir defa yapılmalıdır.

 • Pedikür

  60TL

  Pedikür

   Dış görünüşümüze oldukça önem veririz. Ama ayaklar bu bakımda, her zaman ihmal ediliyor. Ama güzellik, bakım ve sağlık ayrılmaz bir bütündür ve tüm vücudu kapsamalıdır. Ayaklarımızın sağlığı tüm vücudumuz olumlu etkiler yaratacaktır. Bu sebeple tüm yükümüzü taşıyan organımız olan, ayaklarımızı sağlığına ve bakımına dikkat etmeliyiz. Düzenli pedikür yaptırmak, ayak sağlığınız açısından oldukça önemlidir.

  Pedikür işlemi, ayaklarınızdaki kan dolaşımını artırır, stresi azaltır, pürüzsüz cilt sağlar ve tırnaklarınızın sağlığını korur. Pedikür; ayakları yumuşatma, tırnak diplerini yumuşatma, tırnak çevresindeki etleri temizleme, tırnakları kesme, tırnakları törpüleme, cilalama ve oje sürme, ayak masajı gibi işlemlerden oluşur. Vücudunuzun en ihmal edilen bölgesi olan ayaklarınızın bakımını emin ellere bırakın.

 • Yüz Alma

  50TL

  Yüz Alma

  Yüz; insanların vücudumuzda en çok incelediği, bölgelerden biridir. İnsanlarla göz teması kurarak ve konuşarak muhatap olduğumuz için, yüz bölgemizin temizliği ve bakımı oldukça önemlidir. Yüzde istenmeyen tüyler mevcut olduğunda, hoş bir görüntü olmaz ve bunları gizlememiz neredeyse imkansızdır. Yüz hassas bir bölge olduğu için yalnızca sir ağda ve iple yüz alma işlemi yapılabilir. Başka bir yöntem ile yüz alma, ciltte tahriş ve kızarıklığa sebep olabilir.

  Kişi kendi yüz temizliğini yaparken zorlanabilir. Çünkü görmesinin kısıtlayan alanlar olacağı için, bu bölgede tüylenme alınamayabilir ve yarım yamalak bir yüz alma işlemi uygulamış olursunuz. Ancak bir kuaför ortamında yüze aldırmak isterseniz, istediğiniz şekilde tertemiz bir yüz temizliğine kavuşabilirsiniz.

 • Kalıcı Oje

  50TL

  Kalıcı Oje

  Son yıllarda trend bir uygulama olan ve uzun süre kullanılabilen kalıcı oje işlemi, kullanışlı olduğu için oldukça tercih ediliyor. Bakımlı kadınlar için önemli olan eller, vücutta en çok dikkat çeken bölgelerden biridir. Bu sebeple oje, bakımlı kadınların vazgeçilmezidir. Ancak normal oje sürmek çok kalıcı olmaz ve sıklıkla ojenin, tekrar tekrar yenilenmesi gerekir. Özellikle su ile temasa geçtiğinde çabuk aşınan oje ve kırılan tırnaklar, yarım yamalak bir hale sebep olur ve bu da hoş bir görüntü yaratmaz.

  Kalıcı oje ise özel bir jel yapısındadır ve tırnağa sürülür. 2-3 hafta arası kalıcılık sağlayarak tırnaktan hiçbir şekilde çıkmaz. Bu süre daha da uzun olsun istiyorsanız, UV teknolojisi ile ojelerin kullanım süresi daha da artırılabiliyor. Kalıcı oje çıkarmak istendiğinde ; Aseton tırnağı sürülerek alüminyum folyolar da 5-10 dakika bekletilerek ojelerin çıkartılması sağlanır.

 • Oje Sürme

  10TL

  Oje Sürme

  Bakımlı kadınların, en çok dikkat ettiği şeylerin başında ellerin bakımı gelir. Şık ve bakımlı eller, temiz bir görüntü sağlaması bakımından oldukça önemlidir. Ellerde, en çok ojeli tırnaklar bakımlı ve güzel görünür. Ama oje sürme işlemi o kadar kolay değildir. 

  Kusursuz oje sürmek o kadar da kolay değildir. Çünkü taşabilir, dalgalı görünebilir ya da fırça izleri belli olabilir. Güzel sürmüş olsanız bile kuruyana kadar ki süreç, hareketsiz kalmayı gerektireceği için yanlış bir harekette oje, bozulabilir. Bu sebeple oje sürme işlemi, sinir bozucu bir hal alabilir. Ama kuaförde uygulanan oje sürme, pratik ellerden geçeceği ve kurutma imkanı da olacağı için kusursuz bir görünüş sağlar.

Saç Hizmetleri

Saç Hizmetleri

 • Keratin saç bakımı

  120TL

  Keratin Saç Bakımı

  Keratin vücudumuzda  bulunan proteinlerden biridir. Tırnak hiçbir saçlı bol miktarda keratin bulunur. Hadi canlılık katan bu protein zamanla saça çok işlem uygulanması, düzleştirici kullanımı, bakım kremlerinin düzenli kullanılmaması, dış faktörler sebebiyle saç keratin miktarını kaybeder ve cansızlaşır. Kabarık görünerek saç hiç şekil almaz duruma gelir. İşte bu sebeple keratin saç bakımı yapılır.

  Saçların hasarlarını onaran ve ona eski gücünü kazandıran keratin saç bakımı, saçın fazla kabarmasını önler, hacimli görüntü sağlar. Ayrıca zayıflayarak incelmiş saç tellerini kalınlaştırarak bakım yapar. Kuaför ortamında saça keratin yüklemesi yapılarak, biraz bekletilir. Saçın keratini emmesiyle kurutularak kolay şekil verilir ve eski sağlığına kavuşmuş olur. Keratin işlemi basit bir işlem değildir, kesinlikle ev ortamında uygulanmamalıdır.

 • Gelin Başı

  700TL

  Gelin Başı

   Her gelin, düğün gününde kusursuz olmak ister. Gelin adayının kusursuz görünmesini sağlayan en önemli şey, saç modeli olacaktır. İyi bir gelin başı, mutlu bir gelin demektir. Mutlu olan bir gelin, rahatsız ve stressiz bir düğün günü geçirir.

   Gelin başı modeline karar verirken, öncelikle profesyonel bir kuaföre başvurmalısınız. İyi bir kuaför deneyimleri sebebiyle, karşısındaki kişiye neyin yakışıp, neyin yakışmayacağın kararını profesyonelce verir. Gelin başı modeli, kişinin yüz şekli, uygulanacak makyaj şekli,  saçların yapısı ve uzunluğu, gelinin istediği gelin başı modeli, hatta düğünün yapılacağı mekana göre karar verilmelidir. Bütün bunlar baz alınarak yapılacak olan saç modeli, ortaya zarif ve muhteşem bir gelin çıkaracaktır.

 • Nişan Başı

  450TL

  Nişan Başı

  Gelin saçı ve makyajı ilk provası, nişan başı saç modelinde yapılır. Üstelik gelin başından, daha kolay ve daha alternatifli modelleri mevcuttur. Çünkü gelin saçında genellikle, doğal modeller tercih edilemez. Ancak nişan saç modeli çok gösterişli olabileceği gibi, çok sade modellerde tercih edilebilir.

  Gelin saçında olduğu gibi nişan başı seçerken en önemli şeylerden bir tanesi, giyeceğiniz kıyafete göre model belirlemeniz. Gösterişli bir modelse saçınızda gösterişli, zarif bir modelse daha sade saç modelleri tercih edilmelidir. İkinci önemli nokta ise, profesyonel bir kuaförle çalışmak olacaktır. İyi bir kuaför, sizin yüz şeklinize, saç yapısı ve uzunluğuna, giyeceğiniz kıyafete, beğendiğiniz saç modellerine göre model belirleyerek sizi en özel gecenizde harika bir görünüme kavuşturacaktır.

 • Maşa

  70TL

  Maşa

  Kadınların en güzel aksesuarı saçlarıdır. Kadınlar en çok saçları ile oynar ve onlar üzerinde değişiklik yaparlar. Saçları düz olan, ya da belirgin bukleleri olmayan kadınlar, kimi zaman saçlarında  dalgalı modeller kullanmak isterler. Genellikle özel günlerde maşa saç modelinin çok ağır ve zarif bir görüntüsü vardır. Ancak evde yapılan maşa her zaman güzel olmayabilir.

   Kuaför ortamında yapılan maşa işlemi, işinde uzman kişiler tarafından, kaliteli kuaför ürünleri ile yapıldığı için daha hoş bir görünüm elde edilir. Evde maşa  yapılırken tutam sıklığını  düzgün ayarlayamayacağımız için, istediğimiz güzellikte dalgalar elde edemeyiz. Ancak uzman kişiler hafif dalga, iri dalga, kıvırcık, hatta çivi maşa modellerini profesyonelce yapacakları için, kusursuz bir görünüm elde edilir.

 • Balyaj

  400TL

  Balyaj

  Saçlarda zaman zaman değişiklik yapılması kadınların özgüvenini ve motivasyonunu artırır. Saçlara kademeli olarak, renk geçişleri verme işlemini balyaj denir. Son zamanlarda oldukça popüler olan balyaj işlemi, yüze canlılık ve yumuşak bir görüntü katar. Röfleye çok benzeyen balyajın en önemli farkı, röfleden çok daha doğal durmasıdır. Saçlar sanki güneşte açılmış gibi uyumlu ve güzel durur.

   Balyaj saç renginiz ve saç tipinize göre size en çok yakışacak tonda, istenen kısımlara, istenen incelikte uygulanabilir. Alüminyum folyolara sarılarak boyanıp, kapatılan saçlar, belirli bekleme süresinden sonra saçınıza yakın tonlarda açılarak doğal bir görüntüye kavuşursunuz. Uzman ellerden çıkan balyaj işlemi çok çekici ve sofistik görünmenin anahtarıdır.

 • Renk Açma Boyama

  450TL

  Renk Açma Boyama

  Kadınlar belki de en çok, saçlarında değişiklik yapmaktan hoşlanırlar. Bu değişiklikler içinde en çok, saç boyama akıllara gelir. Her saç rengi kişide, farklı bir görüntü oluşturur. Bazen saç zeminlerinden bambaşka bir saç rengine sahip olmak isteyen kadınlar için bu noktada renk açma boyama işlemi yapılır.

  Renk açma boyama işlemi çok kritik bir işlemdir. Evde ve başarılı olmayan bir kuaför salonunda kesinlikle yaptırılmamalıdır. Boya silici ya da oryal kullanılarak açılan saçlarda kaliteli malzemeler kullanmak ve süreyi iyi ayarlamak çok önemlidir. Çünkü kaliteli malzeme kullanmamak ve uzun süre bekletmek saçları yıpratır, kurutur ve cansız bir görüntü oluşturur. Bu nedenle kesinlikle evde denememeli ve bu işlemi başarılı bir kuaföre yaptırmalısınız

 • Topuz

  100TL

  Topuz

  Güzel günlerde fark yaratmak isteyen kadınların ilk tercihi, gösterişli bir topuzdur. Özellikle yüzün hatlarını ve güzelliğini ortaya koyan topuz, kusursuz bir makyaj ile, kişinin zarif görüntüsünü tamamlar. Boynu ve hatta boyu bile uzun gösteren topuzlar, geçmişten günümüze kadar zarif kadınların ilk tercihi olmuştur. 

  Özellikle gelinlerin vazgeçilmez saç modeli olan topuz, her yüz şekline, her saç rengine ve her saç boyuna göre geniş model yelpazesi ile her kadının kurtarıcı saç modeli oluyor. Ense topuz, yan topuz, dağınık topuz, balerin topuz, örgü topuz gibi bir çok modeli olan topuz, kadınları çok özenli ve daha bakımlı gösterir. Topuz saç modeli de kusursuz bir görüntü yaratması için mutlaka emin ellerden geçmelidir.

 • Saç Yağ Bakımı

  70TL

  Saç yağı bakımı

  Saç vücudumuzun bakımı, en çok gösteren bölümlerinden biridir. Bakımlı ve hacimli saçlar kişilerin oldukça güzel ve zarif görünmesini sağlar. Sağlıklı saçlar kolay şekil alır ve kişiyi şekil verirken yormaz. Bu yüzden saç bakımı, kesinlikle ihmal edilmemelidir. Saça düzenli uygulanan, saç yağı bakımı ile saçın kaybettiği nem ve canlılık geri kazandırılır.

  Özellikle argan yağı bakımı, boyanın saçta uzun süre durmasını sağlar. Saç diplerini güçlendirir ve oldukça gürleşmesini sağlar. Saç uçlarındaki kırıkları onarır, saçların kolay uzamasını sağlar. Kuaförlerde bir çok saç yağı bakımı çeşidi mevcuttur. Saçın yapısı, uzunluğu, deforme olma durumuna göre kuaförde en iyi saç yağı bakımı uygulanır. 

 • Fön

  30TL

  Fön

  Düz saç, şekil verme kolaylığı ile gündelik hayatta kullanım kolaylığı sağlaması açısından, her kadının kullandığı saç modellerin başında gelir. Özellikle düz saçlara sahip olmayan dalgalı saçlı kadınlar, düzleştirici kullanarak saçlarını düz görünüme sahip olması için, oldukça zaman harcarlar.  Ancak fön, kısa sürede uygulanması sebebiyle çok avantajlı bir işlemdir.

  Düzleştirici saçları düz bir görüntü katsa da, zamanla saçlarda keratin miktarını azaltacağı için saçlarda kuruluk ve matlık oluşturur. Bu saçlar ne kadar düz olursa olsun havalı ve güzel görünmezler. Ancak fön uygulaması saçları direk temas etmediği için zarar vermez tarak yardımıyla çabuk şekilde alır ve oldukça pratiktir. Bu nedenle saçlarının düz olmasını isteyen dalgalı saçlı kadınlar fön çektirerek saçlarında sağlıklı ve düz bir görünüşe sahip olurlar.

 • Röfle

  400TL

  Röfle

  Kadınların yenilik yapmak istedikleri noktada, kendilerinde akıllarına gelen ilk yer saçlarıdır. Röfle saçlardaki koyu rengi kırar ve kişide sıcak bir görüntü oluşturur. Senelerdir kadınların en çok tercih ettiği saç işlemlerinden bir tanesi, röfle uygulamasıdır. Röfle işlemi, ombre işleminden farklı olarak, saçların uçlarına değil aralarına uygulanır. Saçın aralarına, saçın zemin rengine göre birkaç açık saç rengi uygulanarak, saçlarda daha hafif ve modern bir görüntü elde edilir.

   Röflede önemli olan, saç rengine uygun olacak tonlarda renk seçmektir. Ana renge uyum sağlamayan saç tonu, karışık bir görüntü yaratabilir. Belirgin bir röfle uygulaması isterseniz saçınızın 2-3 ton açık rengini, tercih edebilirsiniz. Ya da zemin renginizi değiştirerek, en çok istediğiniz röfle rengini aralara ışıltı şeklinde uygulatabilirsiniz. Röfle işleminde, saçlarınıza bizim gibi işinde profesyonel bir kuaföre emanet etmenizi tavsiye ederiz.

 • Perma

  350TL

  Perma

  Düz yapılı saçlara  kimyasal yollarla dalgalı bir görünüm oluşturma işlemine perma denir. Özellikle yaz aylarında çok tercih edilerek havalı bir görünüm elde edilir. Her mevsim kullanılabilen, saç şekli konusunda kolaylık sağlayan perma, boyalı- boyasız, kalın-ince telli, tüm saçlarda tercih edilebilir. 

  Yıkanmış saça uygulanan perma solüsyonu, saçın kimyasını etki ederek, saç hücrelerinin yeni bir şekil almasını sağlar. İki kez uygulanan saç solüsyonu ile saçlarda kalıcı bir  kıvırcık saç modeli oluşmuş olur. Saçın yapısı ve kullanımına göre kalıcılığı değişen bu işlem, düzgün bir bakımla 4-6 ay arasında kullanılabilir. Saçın yıpranmaması, işleminde güzel ve kalıcı olabilmesi için kullanılan malzemenin kaliteli olması oldukça önemlidir. Bu yüzden güvenilir ve tecrübeli bir kuaförde uygulanması gerekir.

 • Keratin Düzleştirme

  500TL

  Keratin Düzleştirici

  Normalde saçlarımızda, keratin zaten mevcuttur. Ancak vücudumuzda saçların en çok işlem gören bölge oluşu, saç boyalarına ve yüksek ısıya maruz kalması sonucunda saçlardaki keratin miktarı azalır ve saç sağlığını kaybeder. Dışarıdan keratin düzleştirici, işlemi ile saçını keratin ihtiyacı giderek düz bir görüntü elde ediliyor. Saçlar parlak ve gür bir saç halini alır.

  Keratin; saçlar için 5-6 ay düzleştirme sağlamak, yıpranmış saçları güçlendirmek, parlak ve gür saç yapısı elde etmek için uygulanır. Sıvı keratin saçları sürülerek, saç hücrelere nüfuz etmesi sağlanır. Saç hücrelerini işleyen keratin, saç kabarıklığını ve kıvırcıklığını alır. Sıvı keratin uygulaması, saçın üzerine yıkanmadan fön çekilerek şekil verilir. İki gün üst üste düzleştirici makine ile pres yapılır. Saç yıkanır ve keratin düzleştirici işlemi tamamlanır. Saçlar, voltajı güçlü bir makine ile kurutularak keratin düzleştirici 6 ay kadar kullanılabilir. Saçlarda kalıcı olması için kaliteli malzeme ve profesyonel kuaförlük hizmeti gereklidir. 

 • Ombre

  400TL

  Ombre

  Ombre kelimesinin Türkçe karşılığı, gölge anlamına gelir. Günümüzde en trend saç modellerinden bir tanesi, ombre uygulamasıdır. Birçok kadının gözdesi haline geline gelen ombre oldukça modern bir görüntü sunar. İyi bir kuaför elinden çıkmış ombreli saçlar kişiye muhteşem bir hava katar.

  Bu işlemde en önemli nokta saç renginin ombre işlemi ne gidecek bir renk olmasıdır. Saç rengi ile uyum sağlayacak açık tonda saç boyası saç uçlarına uygulanarak hareketlendirilmesi sağlanır. Eğer saç renginiz istenen ombre rengine uyum sağlamıyorsa, bu noktada ombre için elverişli ton zemin rengi olacak şekilde saçınız boyanır. Sonrasında istenen ombre rengi, saç uçlarına uygulanarak uyumlu bir görüntü elde edilir.

 • Saç Boyama Bütün

  140TL

  Saç boyama

  Geçmişten günümüze her dönemde kadınlar bakımından oldukça özen göstermişlerdir. Kadın bakım ve güzelliği denince ilk akla gelen şeylerden bir tanesi saç boyama işlemidir. Doğru bir saç rengi size güzel ve genç gösterirken, yanlış bir saç rengi sizi oldukça yaşlı ve bakımsız gösterebilir.

  Saç boyama işlemi kadınların görünüşünü oldukça değiştiren bir işlemdir. Saç boyama işlemindeki  en önemli etkenler saçınızın yapısı, saçınızdaki beyazlama oranı, istenilen saç rengi, doğal saç renginiz ve saç derinizin yapısıdır. Bu bilgiler ışığında biri Free Kuaför olarak saçlarınıza zarar vermeden,  kaliteli malzemeler kullanarak, yüzünüze, saç kesiminize ve saç zeminine göre size en çok yakışacak  saç rengine kavuşacağınıza sözünü veriyoruz.

 • Kırık Fön

  35TL

  Kırık Fön

  Bakımı seven kadınların, en çok yaptırdığı modellerden biri kırık fön modelidir.  saçları oldukça havalı ve hacimli gösterdiği için kadınlar kendilerine daha güzel ve çekici hissederler. Kısa ve uzun her taraf saça yakışan kırık fön, tüm yüz tiplerine de uyum sağlar. 

  Kırık fön uygulaması saçların uçları dalgalı, üst kısımlarını daha hacimli görüntüye sahip olan bir saç modelidir. Kalın ve yuvarlak uçlu bir fırça ile fön çekildikten sonra, uç kısımlara şekli verilen bu saç modelini evde uygulamak oldukça güç oluyor. Kırık fön işleminde, başarılı bir kuaförün elinden geçmesi saç oldukça doğal hacimli ve sağlıklı görünür. Bu sebeple kendinizi deneyimli kuaförlerin ellerine bırakmalısınız.

 • Saç Kesimi

  60TL

  Saç Kesimi

  Tarzında değişiklik yapmak isteyen, farklı modellerle tanışmak isteyen, saçlarından sıkılan tüm kadınlar için Free Kuaför küçük dokunuşlar ile büyük değişimler yaratıyor. Bakımlı  ve özenle bir saç kendinize olan güveninizi artırır. Size ve etrafınızdakilere pozitif bir enerji katar. Saçlarınızı düzenli olarak kestirmek, saçlarının uzamasını artırır, saçlarınızı besler ve saçlarınızda parlak bir görüntü yaratır. Bu yüzden, saç kesimi çok önemlidir. 

  Saçlarınızın boyutu ve şekli ne olursa olsun, modern saç kesimi modellerimiz ile kendinize farklı bir görünüşü ve hava katabilirsiniz. Katlı kesim, kısa kesim, düz kesim, bob model kesim gibi birçok stilde  saç kesimi sağlayan kuaförümüz, alanında uzman kuaförlere çalışarak size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Saç kesimi ile harikalar yaratmak isteyen tüm müşterilerimizi Free Kuaföre bekliyoruz.

 • Dip Boya

  100TL

  Dip Boyası

  Saçlar, kadınların güzelliğini gösteren en önemli noktalarından biridir. Zaman içerisinde yaşın ilerlemesi, stresel faktörler ve daha birçok nedenin var olması sebebiyle,  saçlarda beyazlaşma oluşmaya başlar. Kadınlar yaş ile ilgili oldukça hassas oldukları için, beyazlarını saklayarak ilerleyen yaşlarının belli olmasını istemezler. Saç beyazlarından kurtulmanın en önemli yolu, dip boyası ya da tüm boya yaptırmaktır.

  Dip boyası ; zaten boyanmış olan saçın uzaması ile dipten gelen beyazların ya da farklı saç renginin, tekrar boyanarak kapatılması işlemine denir. Ancak evde dip boyası yapmak,  sağlıklı sonuç doğurmayabilir. Saçta ton farkı olmaması içi,  uygulaması gereken rengi, saçın boyanması gereken boyanın rengi ve markası en iyi profesyonel bir kuaför tarafından bilinebilir. Dip boyası işleminde en iyi ve en sağlıklı sonucu alabilmek için, kesinlikle dip boyasını iyi biri kuaföre yaptırmak gerekir.

 • Saç Yıkama

  10TL

  Saç Yıkama

  Saçlar kadının en güzel aksesuarıdır. Saçları güzel ve bakımlı olan bir kadın, her ortamda kendini motiveli ve özgüvenli hisseder. Saç bakımı kadınlar için bu kadar önemliyken, bakımı da asla ihmal edilmemelidir. Bakım kremleri ile saçın kaybettiği nem ve keratin geri kazandırılmaya çalışılsa da aslında ilk en önemli bakım, saç yıkama rutininizdir.

  Bir çoğumuz saç yıkama rutinini kendi yaparak, kendi saç temizliğini sağlar. Ancak ne kadar özenilse ve kaliteli ürünler kullanırsa kullansın, başarılı bir saç yıkama işlemi yapılamaz. Kuaförde özellikle saç sağlığını korumak için bir çok kaliteli saç bakım ürünleri kullanılır. Bunun yanı sıra, saçlara masaj uygulaması ile özenli bir saç yıkama işlemi yapılarak, hem saç hemde saç derisi sağlığı korunur. Unutulmamalıdır ki, saç temizliğine önem veren kadınlar, daha bakımlı, parlak ve hacimli saçlara dolayısıyla daha çekici bir görüntüye sahip olabilir.

Randevu Oluşturmak İstermisiniz?

Hızlı randevu formunu kullanarak dakikalar içerisinde randevu oluşturabilirsiniz.

Site Bağlantılar

Instagram Resimleri